Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Udany finisz 9-latka z BTŻ Polonia

Redakcja
Wiktor Przyjemski

Wiktor Przyjemski z Polonii Bydgoszcz zdobył komplet punktów i wygrał w Częstochowie ostatni turniej rywalizacji o Puchar Przewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego (najmłodsi miniżużlowcy ścigają się na motorkach z silnikami o pojemności 50 centymetrów sześciennych).

W klasyfikacji generalnej 9-letni polonista zajął 4. miejsce. Byłby na podium, ale wziął udział w zaledwie 14 z 17 rund (w trzech turniejach nie wystąpił z powodów rodzinnych). Puchar Przewodniczącego GKSŻ zdobył Bartosz Tyburski z Gdańska (na zdjęciu z lewej).