KKP Bydgoszcz gra do końca i punktuje

Krzysztof Wypijewski/oficjalny profil KKP na facebooku
KKP Bydgoszcz – ISD AJD Gol CzęstochowaKKP Bydgoszcz – ISD AJD Gol Częstochowa 1;1 Dariusz Bloch
Nasze piłkarki zremisowały w Szczecinie z Olimpią 1:1 w meczu kończącym rundę jesienną ekstraklasy.

Gola dla miejscowych zdobyła w 50 minucie Magdalena Lachman, a do wyrównania doprowadziła w 90 minucie Agata Kutnik.

Emocjami jakich dostarczył ten pojedynek można byłoby obdzielić kilka spotkań – była niesamowita walka, zaangażowanie i wiele sytuacji bramkowych.

W 24 minucie rzutu karnego po faulu na Agacie Stępień nie wykorzystała Natalia Makowska (strzał obok), a w 75 minucie przy bramce Dominiki Machnackiej sędzia liniowa dopatrzyła się pozycji spalonej.

Kilka minut później “Machu” trafiła w poprzeczkę. Ogromna determinacja bydgoszczanek została wynagrodzona w 90 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Natalii Sieradzkiej, bramkarkę gospodyń uderzeniem głową pokonała Agata Kutnik!

Końcówka rundy jesiennej była udana dla naszych pań: 2 zwycięstwa i remis.