Transfer nie ma czasu na odpoczynek [TRANSMISJA]

Marcin Karpiński
Transfer Sesja zdjęciowaTransfer Sesja zdjęciowa
Transfer Sesja zdjęciowaTransfer Sesja zdjęciowa Dariusz Bloch
o zaciętym meczu w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie miejscowi prowadzili już 2:0 w setach, by wygrać 3:2 (ZAKSA odniosła szóste ligowe zwycięstwo z rzędu) siatkarze Transferu dziś zagrają u siebie (godz. 18.00, transmisja w Polsacie Sport).

Bydgoszczanie gościć będą Cerrad Czarnych Radom, siódmy zespół z zeszłego sezonu, który obecnie spisuje się całkiem dobrze.

W środę radomianie pokonali na wyjeździe „wilki Bednaruka”, czyli nieobliczalną Politechnikę Warszawską 3:0, w setach do 18, 19 i 29. Trzeba będzie więc dzisiaj na gości bardzo uważać.

Nasi siatkarze po meczu z ZAKSĄ o piątej nad ranem wrócili do domów. Na odpoczynek nie mieli wiele czasu, bo jeszcze wczoraj była zaplanowana odprawa wideo i trening, by pełnię umiejętności pokazać również w dzisiejszym starciu.

W Kędzierzynie drużyna stoczyła morderczy pięciosetowy pojedynek. Do końca trzymała gospodarzy w niepewności. Dobrze spisała się na przyjęciu i bloku. Kiedy dwa razy na pojedynczym bloku został zatrzymany Konstanty Cupković, ciężar gry na swoje barki wzięli inni gracze. W ekipie Transferu jest czterech równorzędnych przyjmujących i każdy może okazać się jej silnym punktem. Jedynie Jakub Jarosz nie ma konkurencji, bo drugi atakujący Łukasz Wiese leczy kontuzję barku. Należy wierzyć, że po dzisiejszych zawodach Transfer wzbogaci się o kolejne punkty.

Ceny biletów: 20, 10 i 5 zł (grupowy).