Artego lepsze od Ślęzy [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski
Koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały na własnym parkiecie Ślęzę Wrocław 65:58. Bydgoszczanki w ostatniej kwarcie wróciły z dalekiej podróży.

Nieoczekiwanie bowiem po pierwszej kwarcie było 11:19. Po 30 minutach gry miejscowe przegrywały jeszcze 42:45, a w 33 min. 42:46. Na prowadzenie podopieczne Tomasza Herkta wyszły na siedem minut przed końcem (47:46). Wrocławianki doprowadziły jeszcze do remisu (49:49 w 35. min), ale końcówka meczu należała już do bydgoszczanek.

Artego - Ślęza 65:58 (11:19, 22:10, 9:16, 23:13).

Punkty dla Artego: A. Carter 16, J. McBridge 11, K. Krężel 6, E. Mowlik 4, M. Koc 3 oraz D. Morris 15, C. Nwagbo 10, A. Bekasiewicz 0.

Więcej - w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Expressu Bydgoskiego".

Zobacz galerię: Artego - Ślęza Wrocław