Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Transfer powalczy o piąte miejsce [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski Zdjęcia; Jarosław Pruss
Nie było niespodzianki w rewanżowym meczu o miejsca 5-12 Plus Ligi siatkarzy. Transfer Bydgoszcz pokonał 3:1 MKS Banimex Będzin.

Zobacz galerię: Transfer-MKS BanimexW pierwszym spotkaniu obu ekip padł identyczny wynik, też dla naszych zawodników. Oznacza to, że bydgoszczanie powalczą teraz o miejsca 5-8, będzinianie są zaś skazani na walkę o pozycje 9-12. Nerwy były tylko przez chwilę, gdy Transfer przegrał drugiego seta i groziła mu gra w tzw. "złotym secie". Wygrywając trzecią partię do 21 zapewnił sobie już jednak zwycięstwo w dwumeczu z Banimeksem.
Transfer Bydgoszcz - MKS Banimex Będzin 3:1 (25:22, 21:25, 25:21, 25:16).
Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Expressu".