12 bramek na Zawiszy. Niektóre akcje i gole stadiony świata! [WIDEO]

Tak cieszyli się młodzi reprezentanci Polski po wygranej 12:0 z Litwą. Fot. Tomasz Czachorowski Tomasz Czachorowski
Najmłodsza reprezentacja Polski rozbiła w sobotę na stadionie Zawiszy Litwę aż 12:0 (7:0). Popis 14-latków oglądał z trybuny B m.in. prezes PZPN Zbigniew Boniek, który potem uhonorował młodych piłkarzy, gratulując gry i skuteczności.

Pierwszego strzelił już w pierwszej akcji meczu, w 20 sekundzie, Nikodem Bucior (Lechia Gdańsk). Po 16 minutach było już 4:0. Dominacja biało-czerwonych bezdyskusyjna. Ostatnie trafienie zaliczył w ostatniej minucie spotkania (grano 2x35 minut) Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin, wychowanek Gola Brodnica).