Zawisza zremisował w Kielcach. Dwie czerwone kartki

Redakcja
Bydgoscy piłkarze zremisował na wyjeździe z Koroną 2:2 (1:1) w meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. To pierwszy punkt wywalczony w tym sezonie przez Zawiszę na obcym boisku.

W I połowie piłkarze popisywali się uderzeniami zza pola karnego. W 11. minucie na 1:0 dla Korony trafił Piotr Malarczyk. W 45. minucie wyrównał Michał Masłowski.

Tuż po przerwie (48. min) piłkę do własnej bramki wpakował Radek Dejmek i Zawisza prowadził 2:1.

4 minuty później Sebastian Ziajka otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry.

Chwilę później (62. min) wyrównał Olivier Kapo.

W 77. minucie siły się wyrównały, bo drugą żółtą kartkę obejrzał Kyryło Petrow z Korony.

Chwilę później Zawisza mógł prowadzić 3:2, ale w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Samuel Araujo.

Bohaterem naszej ekipy był bramkarz Grzegorz Sandomierski, który obronił kilka trudnych strzałów Korony.

Korona - Zawisza 2:2 (1:1)