Mamy pierwszą wygraną Pałacu![ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski ZDJĘCIA DARIUSZ BLOCH
Dariusz Bloch
Młode siatkarki Pałacu Bydgoszcz zwyciężyły po horrorze Legionovię 3:2.

Wydawało się, że bydgoszczanki zapewnią sobie przynajmniej jeden punkt już w trzecim secie. Przy stanie 1:1 prowadziły już bowiem 17:14. Tymczasem... straciły siedem punktów z rzędu, a łącznie do końca tego seta zdobyły zaledwie punkt! Ale zrewanżowały się legionowiankom w kolejnej partii - przegrywały 17:22, by zwyciężyć 26:24. A jeszcze ciekawsze rzeczy działy się w tie - breaku. Pałac przegrywał w nim 10:11, ale zdobył cztery punkty z rzędu. Ostatecznie wygrał 15:12, a bydgoszczanki na koniec popłakały się ze szczęścia. To była ich pierwsza wygrana w sezonie! I pierwsza wygrana od października 2013 roku, kiedy bydgoszczanki pokonały u siebie pilanki 3:0. Zwycięstwo tym cenniejsze, że odniesione bez kontuzjowanej liderki Zuzanny Czyżnielewskiej.

Pałac Bydgoszcz - Legionovia 3:2 (19:25, 25:19, 18:25, 26:24, 15:12)

Pałac: Patrycja Polak, Marta Biedziak, Natalia Misiuna, Julia Twardowska, Małgorzata Skorupa, Anna Korabiec, Weronika Fojucik, Zuzanna Pieczka, Kinga Dybek, Małgorzata Śmieszek, Paulina Bałdyga, Pola Nowakowska

Więcej - w poniedziałkowym "papierowym" wydaniu "Expressu".Zobacz galerię: Pałac Bydgoszcz - Legionovia 3:2